Řešení pro

Reference programu CODEXIS®

Napsali nám

Petr Křivský - vedoucí ekonomicko provozního útvaru (Domov sociálních služeb Slatiňany)

Musím přiznat, že jsem zpočátku nebyl zrovna příznivcem pořízení Vašeho programu Codexis, nicméně s odstupem času musím říct, že jsme s ním opravdu spokojeni. Program je uživatelsky přívětivý a osobně ho poměrně často využívám. Mezi velké přednosti softwaru řadím především perfektní propojenost jetnotlivých zákonů a norem české a evropské legislativy.

K papírové verzi bych se, po zkušenostech s Vaší aplikací, už nevrátil, a proto bych Vám tímto velmi rád poděkoval.

Mgr. Bc. Jaroslav Mareš - ředitel školy (Střední průmyslová škola, Ustí nad Labem)

Používání systému CODEXIS má pro nás mnoho výhod. CODEXIS je totiž výborným pomocníkem pro běžnou práci pracovníků ekonomického úseku školy, tak i pro pedagogické pracovníky. Systém je kromě jiného cenově výhodnější variantou oproti nákupu tištěných verzí sbírek zákonů, věstníků apod., s čímž je spojena i snadná dostupnost informací pro všechny uživatele. Další předností je včasná aktualizace programu a možnost upozorňování na změny sledovaných předpisů. Oproti jiným systémům nám vyhovuje snadno pochopitelná, tedy intuitivní obsluha programu. Využíván je u nás za účelem vyhledávání předpisů, článků, výkladů či judikátů v oblasti ekonomické a personální, ale také v oblasti řízení a vedení školy.

Právní informační systém CODEXIS doporučujeme vyzkoušet i dalším školám a Vám přejeme mnoho úpsěchů v oblasti dalšího vývoje systému.