Řešení pro

Vyberte si z široké nabídky, který software vám pro vaše účely a potřeby nejvíce vyhovuje.

Naše klientské centrum vám odpoví na všechny vaše doplňující otázky.

 PRÁVNÍ software

CODEXIS

Codexis

Jedná se o komplexní právní informační systém, který je určen nejen odborníkům z oblasti práva, ale i lidem, kteří se s legislativou setkávají v každodenní praxi při výkonu své profese. Z toho důvodu je uživatelsky přívětivý, obsahuje jednoduché vyhledávání, zajišťuje celkový komfort ovládání a přehlednost při práci se souvisejícími předpisy. V neposlední řadě zahrnuje práva národní a evropské legislativy. Je nejkomplexnějším systémem, z něhož postupně vzniklo několik mutací cílených přímo na konkrétní skupiny právních profesí.
více

 

CODEXIS Online

CODEXIS ONLINE

Nabízí uživatelům právní informace prostřednictvím webového portálu www.codexisonline.cz. Podobně jako systém CODEXIS®, také CODEXIS® ONLINE představuje výjimečný právní informační systém, jedinečný svým zaměřením, komplexností a úplností obsahu, originálním způsobem zpracování, pestrou řadou výkonných funkcí a mnohými dalšími vlastnostmi potřebnými pro snadnou orientaci v národní a evropské legislativě.
více...

 

MANAŽERSKÝ software

Manažer datových schránek

Manažer datových schránek

Jedná se o jednoduchý modul, který vám zajistí snadnou správu datové schránky. Nabízí mnohá vylepšení a funkce, které znáte z běžného emailového účtu. Vyznačuje se příjemným uživatelským prostředím a intuitivním ovládáním. Jeho nejvýraznější výhodou je propojení s advokátním spisem. Je však natolik univerzální, že jej lze použít prakticky v jakékoli kanceláři.
více

 

Smlouvy

Smlouvy

Software SMLOUVY je komplexní aplikace sloužící k snadné a efektivní práci se smlouvami a také k jejich evidenci. Aplikace hlídá platnost i prodloužení smluv, závazky i benefity, umožňuje evidenci neomezeného množství smluv i subjektů a jejich následné řazení do skupin.
Obrovským přínosem je jak propojení aplikace s databází ARES (Administrativní registr ekonomických subjektů), ve které si uživatel může dohledávat informace ke společnostem, tak i možnost komunikovat s Registrem smluv s pomocí Manažera datových schránek.
více