Řešení pro

Vyberte si z nabídky softwarů určených pro potřeby justice.

Naše klientské centrum vám odpoví na všechny vaše doplňující otázky.

 PRÁVNÍ software

CODEXIS Justice

Codexis

Vznikl ve spolupráci se Soudcovskou unií České republiky. Svými funkcemi a obsahem je určen pro specifické potřeby soudců, justičních čekatelů, asistentů soudců, vyšších soudních úředníků, či podpůrného administrativního aparátu jednotlivých soudů. Systém obsahuje legislativu ČR a ES/EU, judikaturu ČR a ESD/ESLP a související dokumenty potřebné pro požadavky tohoto sektoru.
více

 

CODEXIS Online

CODEXIS ONLINE

Nabízí uživatelům právní informace prostřednictvím webového portálu www.codexisonline.cz. Podobně jako systém CODEXIS®, také CODEXIS® ONLINE představuje výjimečný právní informační systém, jedinečný svým zaměřením, komplexností a úplností obsahu, originálním způsobem zpracování, pestrou řadou výkonných funkcí a mnohými dalšími vlastnostmi potřebnými pro snadnou orientaci v národní a evropské legislativě.
více

 

CODEXIS Mobile

CODEXIS MOBILE

Zajistí uživatelům nepřetržitý přístup k platným právním předpisům České republiky. Díky této aplikaci se kdekoli a okamžitě dostanete ke znění předpisů v jejich plné verzi. CODEXIS® Mobile obsahuje modul s předpisy oblíbeného právního informačního systému CODEXIS®. Ve svém mobilu pak můžete využívat i další šikovné funkcionality, a to vyhledávání zákonů podle klíčových slov, aktivní odkazy v dokumentech a obsahu, přehledné a rychle dostupné základní informace o dokumentu (zákonu), fulltextové vyhledávání.
více

 

MANAŽERSKÝ software

Manažer datových schránek

Manažer datových schránek

Jedná se o jednoduchý modul, který vám zajistí snadnou správu datové schránky. Nabízí mnohá vylepšení a funkce, které znáte z běžného emailového účtu. Vyznačuje se příjemným uživatelským prostředím a intuitivním ovládáním. Jeho nejvýraznější výhodou je propojení s advokátním spisem. Je však natolik univerzální, že jej lze použít prakticky v jakékoli kanceláři.
více