Vážení studenti,
připravili jsme pro Vás nový studentský portál, díky kterému budete mít snadnější přístup jak k aktualizacím a licencím softwaru CODEXIS® ACADEMIA, tak ke správě svých osobních údajů.
Pro využívání výhod studentského portálu se přihlaste kliknutím na modré tlačítko „PŘIHLÁŠENÍ DO PORTÁLU CODEXIS® ACADEMIA“ v pravém horním rohu.
Jako přihlašovací jméno (políčko školní e-mail) zadejte e-mailovou adresu, heslo pro přístup do portálu je stejné jako Vaše původní heslo, které jste i dosud používali. V případě zapomenutí hesla požádejte o jeho obnovení pod záložkou portálu „Zapomenuté heslo“.

Velkou novinkou portálu je možnost volby mezi variantou lokální instalace CODEXIS® ACADEMIA nebo variantou cloudové verze systému CODEXIS® ACADEMIA CLOUD. Změnu varianty produktu je možné uskutečnit 2x během školního roku.

O prodloužení licence k softwaru na nový školní rok budete moci požádat pod záložkou portálu „Produkty a licence“. Tato možnost se ve Vašem účtu zpřístupní po expiraci platné licence, tj. po 31.10.2015.