Obchodní zastoupení a péče o zákazníky

BOXATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP byla založena v roce 2001 a od doby svého vzniku je výhradním obchodním zastoupením společnosti ATLAS consulting spol. s r.o.

Prodej, distribuci, školení a poradenství v oblasti software a hardware zajišťuje síť obchodních zástupců a školitelů. Péči o zákazníky a technickou podporu poskytuje společnost pomocí vlastního klientského centra, linky zákaznické podpory a servisních pracovníků s celorepublikovou působností.

Společnost tak zaujímá významné postavení na českém trhu v oblasti právního a ekonomického software.
V současnosti nabízí 20 samostatných ekonomických, právních a informačních software a celou řadu funkčních doplňků. Každoročně zajistí až na dvě desítky školení po celém území České republiky a proškolí na stovky uživatelů. Ke každému z našich zákazníků přistupují naši zaměstnanci individuálně a snaží se přizpůsobit pracovním i časovým požadavkům zákazníka. Naši proškolení zaměstnanci a obchodní reprezentanti jsou připravení nabídnout nejvhodnější řešení na konkrétní hardwarové a softwarové prostředí. Navrhnou nejefektivnější systém vyhovující specifickým podmínkám každého zákazníka.
Není tedy nutné měnit vybavení od základů, filosofií společnosti je rozšířit a zefektivnit stávající podmínky natolik, aby vám dlouhodobě do budoucna ušetřili peníze a čas.

Produkty, které společnost ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP na českém trhu realizuje, jsou původní české a díky tomu nejlépe vyhovují tuzemským podmínkám. O jejich vývoj, výrobu, aktualizace i servis se stará mateřská společnost ATLAS consulting spol. s r.o., která se aktivně věnuje oblasti právního a ekonomického software již od roku 1992.

ATLAS software a.s. člen skupiny ATLAS GROUP se nachází v Ostravě, její pobočky pak naleznete také v Praze a v Brně.
Pro firmu ATLAS software a.s. pracuje v současné době přes 70 stálých zaměstnanců,
kteří se starají o odbyt produktů a spokojenost našich zákazníků.

Organizační struktura společnosti ATLAS software a.s.

 

ATLAS software a.s.

IČO 25898795
DIČ CZ25898795

Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku
Vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 2549

tel: +420 596 613 333 
e-mail: klientske.centrum@atlasgroup.cz

Sídlo Ostrava

Ukaž na mapěVýstavní 292/13
702 00 Ostrava

Pobočka Praha

Ukaž na mapěV Parku 2335/20
148 00 Praha 4

Pobočka Brno

Ukaž na mapěHolandská 1
639 00 Brno